Журі 2021

УКРАИНА

Семен Горов

Голова журі
Україна

Видатний кліпмейкер (зняв понад 50 кліпів для багатьох ТОП-зірок),  музичний продюсер, театральний та кінорежисер, режисер-постановник музичних телешоу та ТВ-мюзиклів. Семен формує і створює обличчя сучасного популярного музичного простору, адже в його доробку співпраця з такими артистами, як: Софія Ротару, «Океан Ельзи», Олег Скрипка, ВІА ГРА, Валерій Меладзе, Ірина Білик, Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), Олександр Пономарьов та іншими найбільш популярними артистами України і пост-радянського простору.

ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

Олена Андреїчева

Велика Британія

Продюсер і режисер, володар премії Оскар і BAFTA (2019 р.). Вона працює над документальними фільмами, що поєднують особисті історії з потужною журналістикою. Щойно закінчила зйомки фільму для ВВС і як завжди, розробляє ряд нових ідей.

ЧЕРНОГОРИЯ

Сабрія Вулич

Чорногорія

Журналіст, телеведучий, громадський діяч, багаторічний голова делегації Чорногорії на Євробаченні, генеральний продюсер головного розважального телеканалу Чорногорії TVCG2, володар багатьох національних та міжнародних нагород. Сабрія активно розвиває культурну дипломатію між Чорногорією та Україною, а також іншими країнами.

ФРАНЦИЯ

DJ Ravin

Франція

Засновник одного з найпопулярнішого напрямка в лаунж-музиці останніх десятиліть, заснованої на Electronic Fusion і World Music, законодавець музичної ідеології всесвітньо відомої серії компіляцій Buddha Bar. Резидент одного з наймодніших клубів в світі - паризького Buddha Bar - де люблять бувати Джонні Депп, Камерон Діас, Род Стюарт, Дженіфер Лопес та інші світові знаменитості.

АРМЕНИЯ

Ліліт Оганесян

Вірменія

Співачка, абсолютний лідер Вірменії за кількістю фоловерів в соцмережах і переглядів відеоконтенту (більше 400 мільйонів переглядів на YouTube). Ліліт є сценаристом і режисером своїх відеокліпів, а також створює всі образи для своїх концертів і відеоробіт. Артистка активно гастролює - в 2019-му році під час світового турне «Dream World Tour» співачка провела концерти в 70 містах на 5 континентах - в Європі, Азії, Австралії, Північній і Південній Америці.

СЛОВЕНИЯ

Паулє Плахутнік

Словенія

Директор Міжнародного Музичного FeNS Фестивалю на узбережжі Адріатичного моря в місті Копер, Словенія. Понад 40 років організовує різноманітні проєкти і створює розважальний контент для ТВ. Паулє - постійний член журі кількох міжнародних вокальних конкурсів, володар багатьох відзнак, активний і впливовий музичний діяч.

ТУРЦИЯ

Мехмет Альпер Казанчиоглу

Туреччина

Видатний оперний співак, який виступає на світових оперних сценах, доцент Державної консерваторії Туреччини, що зростив багатьох оперних співаків, які виступають в оперних театрах різних країн, володар численних нагород, член журі міжнародних вокальних фестивалів.

БЕЛЬГІЯ

Марк Сіренс

Бельгія

Деригент, музикант, викладач. Видатний гобоїст, Марк грав концерти по всій Європі як соліст, камерний гравець та в оркестрі. Протягом 20 років викладав клас гобою та камерної музики і став директором Академії музики. Як диригент, Марк створив власний оркестр, з яким досліджував репертуар 19-го та 20 століття з акцентом на романтичних та пізньоромантичних композиторів. Дирегував твори Брамса, Малера, Штрауса, Бетховена, Прокоф’єва, Шостаковича та багато інших відомих композиторів.

АЗЕРБАЙДЖАН

Ельдар Гасимов

Азербайджан

Співак, переможець Євробачення, автор пісень, ведучий, актор. Одна з найвідоміших пісень, «Running scared», яку Ельдар виконав зі своєю партнеркою по дуету Нігяр Джамал, принесла незабутню і знакову перемогу Азербайджану в пісенному конкурсі Євробачення 2011.

КАНАДА

Василь Попадюк

Канада

Скрипаль-віртуоз, якого називають «новим Поганіні» та «золотою скрипкою Канади». Засновник гурту “PapaDuke”, з яким гастролює по всьому світу, граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, джаз. Вміє грати на 15 музичних інструментах, а кожен з музикантів гурту теж грає на кількох музичних інструментах. Концерти віртуоза збирають численну аудиторію 150—200 разів на рік.

АЛБАНИЯ

Сокол Марсі

Албанія

Відомий албанський композитор, сонграйтер і музичний продюсер, автор багатьох пісень, а також музики для театру і кіно. Сокол - впливовий музичний критик, також він є художнім керівником Симфонічного оркестру Національної албанської телерадіокомпанії RTSH, членом журі багатьох міжнародних фестивалів і директором декількох албанських фестивалів, серед яких національний відбір дитячого Євробачення.