ПОЛОЖЕННЯ

Про нас

2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL створений промоушен і продакшен компанією STUDIORAR за підтримки Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM. Фестиваль організовано з метою створення і зміцнення міжнародних зв'язків, просування України в світі, сприяння молодим талантам і розвитку культурної дипломатії. Фестиваль проходить за підтримки МЗС України. Особлива подяка Посольствам України в Чорногорії та Словенії.

У цьому році фестиваль проходить в онлайн-режимі. Переможці отримають безкоштовну участь в Міжнародних фестивалях в Словенії, Албанії і Чорногорії (без реєстраційного внеску, безкоштовне проживання та харчування для переможця та дорослого супроводжуючого - якщо батьків буде двоє, то проживання безкоштовно для обох)

Переможців 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL

прийматимуть:

 • 57 Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албания


 • 28-й Міжнародний фестиваль «Золота сніжинка» в Рожає, Чорногорія


 • 26-й Міжнародний фестиваль «FeNS» в Копері, Словенія 


*Якщо у зв’язку з COVID-19 фестивалі будуть перенесені, то переможці

візьмуть участь згідно нових дат.

Журі

Руслана Лижичко - Голова журі - Народна артистка України, переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004, володарка премії World Music Awards, співачка, продюсер, музикант, активний громадський діяч 

Тетяна Колесніченко - ініціатор і голова 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL, засновник і керівник STUDIORAR, президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM 

Паулє Плахутнік - директор Міжнародного фестивалю в FeNS в Словенії 

Бека Кужевич - директор Міжнародного фестивалю в Чорногорії «Zlatna pahulja»

Володимир Фустич - зірка чорногорського телебачення

Момчило Зекович Zeko – відомий чорногорський композитор, сонграйтер, музичний продюсер та співак

Сокол Марсі - відомий албанський композитор, сонграйтер і музичний продюсер, директор національного відбору дитячого Євробачення.

Кужтім Алія - директор Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албанія, знаменитий диригент, відомий діяч культури і мистецтва, володар багатьох нагород, серед яких орден «Великий Майстер» від президента Албанії. Засновник більше 40 музичних фестивалів, 34 з яких міжнародні.

Гочаг Аскеров - один з небагатьох сучасних азербайджанських співаків, відомих у всьому світі. Він прославився як виконавець мугамов, класичної музики Сходу. Західна преса називає його «Принцом азербайджанського мугама» і «новою іконою мугамного стилю».

Мехмет Альпер Казанчиоглу - видатний оперний співак, доцент Державної консерваторії Туреччини

Марат Омаров - відомий казахський співак і композитор, член Всесвітньої Асоціації Композиторів «FIDOF», Лос-Анджелес, очолює Фонд Розвитку Обдарованих дітей, нагороджений багатьма національними та міжнародними відзнаками, серед яких медаль ООН «Дружби Всесвітньої співдружності».

Формат: соло

Вікові категорії: 6-10, 11-13, 14-18, 19-23 років

Правила участі

Як подати заявку

Необхідно вислати аудіо або відео пісні на будь-якій мові в будь-якому зручному для вас форматі на e-mail: 2220festival@gmail.com


В темі листа написати: 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL

У листі вказати ім'я та прізвище учасника, вік, місто, назву пісні і її авторів. Також вислати портретне фото учасника.

Перший етап кастингу - безкоштовний

Всі, хто подав заявку, потрапляють на перший етап кастингу. Після відбору вас повідомляють по e-mail, проходите ви до другого туру чи ні.

Другий етап кастингу
Якщо ви пройшли до другого туру, то для подальшої участі вам необхідно сплатити реєстраційний внесок - 50 євро і надати відео - синхронізований плейбек (відео, де учасник співає під фонограму «плюс»). Відео може бути відзняте на телефон або камеру в студії, вдома, на вулиці чи іншому місці по вашому бажанню. Не відеокліп.

Що отримає кожен фіналіст
  • Виступи всіх фіналістів фестивалю будуть викладені на YouTube каналі фестивалю з титрами (зазначенням імені та прізвища, віку, міста).

  https://www.youtube.com/channel/UCPsjaUNg9g769mX_UNm3BIQ

  • Всі фіналісти отримають диплом Фіналіста в електронному вигляді, який ви зможете розмістити в соцмережах і роздрукувати.

Фінал - з 15 по 25 листопада

Після відбору вас повідомляють по e-mail, чи пройшли ви в фінал. Переможці визначаються шляхом оцінювання учасників членами журі по 10-бальній системі. Переможцями стають ті, хто набрали найбільше балів.

Призи

Переможці з України поїдуть на міжнародні фестивалі в 2021 р. Словенію, Албанію і Чорногорію:

 • 57 Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албания

 • 28-й Міжнародний фестиваль «Золота сніжинка» в Рожає, Чорногорія

 • 26-й Міжнародний фестиваль «FeNS» в Копері, Словенія 

*Якщо у зв’язку з COVID-19 фестивалі будуть перенесені, то переможці

візьмуть участь згідно нових дат.


Перемога в 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL дає безкоштовне проживання та харчування під час фестивалю в даній країні для переможця і одного дорослого супроводжуючого (якщо батьків двоє, то проживання безкоштовно для обох), а також безкоштовну участь (не треба платити реєстраційний збір).


Переможці отримають Диплом Переможця, який ви зможете розмістити в соцмережах і роздрукувати, а також Відеоспот Переможця.


Відео та фото переможців буде розміщено на всіх ресурсах фестивалю - YouTube, Facebook, Instagram, сайті та в медіа.

Всі питання за тел.: 067 409-41-55
(Viber, WhatsApp, Telegram)