Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Battlestar Galactica онлайн

Схожі ігрові автомати:

Germinator
Max Damage
Wasabi-San
Lucky-Rabbits
Forsaken-Kingdom
Рагнарок
Centre-Court
Thunderstruck-II
Терминатор 2
Viking-Quest
Girls with Guns

Опис

Ігровий автомат Battlestar Galactica заснований на легендарному однойменному серіалі, який колись завоював популярність і багатьох цінителів. Основним сюжетом гри, як і серіалу, є боротьба людей проти космічних прибульців. Фантастична пригода чекає кожного гравця, який відкрив для себе слот-машину Battlestar Galactica. Пориньте у світ нескінченних небезпек і азарту і заробіть неймовірні призи.

Огляд

battlestar-galacticaВ ігровому автоматі можна отримувати максимальну кількість нагород, так як слот пропонує збирати виграші по 243 варіантів призових послідовностей. Крім того, комбінації можуть складатися з обох сторін барабанів при запуску особливого режиму. Онлайн-слот наділений і великою кількістю примочок, які роблять гру цікавою і захоплюючою, тому слот дуже популярний в колах гравців.

При грі на максимальну ставку гравцям пропонується заробити ордена, які будуть підвищувати ранг, тим самим запускати в ігровий процес велика кількість нового відео контенту. Так само слот-машина оснащена і іншими бонусами. Наприклад, в будь-який момент гри може бути запущений один з особливих режимів гри.

Бонусна гра

У слоті є такі бонусні режими:

 • Ion Storm. Даний режим приносить гідні виплати, так як під час його дії всі п’ять ігрових ліній можуть заповнитися дикими символами, приносячи просто неймовірний виграш.
 • Run. У цьому режимі виграші будуть просто неймовірними, оскільки оплата символів відбувається не тільки зліва направо, але і навпаки, що дозволить зірвати величезну кількість грошових призів. А також в режимі буде діяти особливий символ Таймер, який випадає тільки на центральному барабані. Даний символ замінить всі карткові символу на один з випали на ньому. В такому випадку можна зірвати не мала кількість виплат.
 • Fight пропонує отримати 5 фрі-спинив за символ космічного Корабля, а так само скористатися подвоєнням виграшів за комбінації з диким символом.

Оформлення ігрового автомата вельми оригінальне і якісне. Тому гравців чекає неперевершена графіка з найкращими анімаційними кадрами з відомого серіалу. До речі, після вдалих спінів можна буде подивитися ролики з серіалу. Музичний супровід в слоті занурить в світ космічних пригод, де можна отримати величезні порції азарту.

Символи онлайн слота

Вибір символів, що має ігровий автомат Крейсер Галактика  досить великий. На барабанах слота будуть показані 15 ігрових символів, серед яких є головні герої серіалу і звичні символи гральних карт. Деякі символи володіють особливими опціями, і приносять непогані грошові результати. Серед них:

 • Wild. Символ логотипу слота дає виплати при випаданні двох і більше символів, за які можна отримати до 300 монет. А так він підмінить будь-який із символів, але на символ космічного Корабля не подіє. Логотип слота так само може заповнити всю довжину барабана, тим самим підвищивши ймовірність випадання виграшних комбінацій.
 • Скаттер. Символ космічного Корабля дає вагомі виграші, так як активний в будь-якому осередку слота. Даний символ принесе виграш до 750 монет і запустить 15 фрі-спінів, під час яких буде діяти мультиплікатор виграшів, рівний трьом. У призовий грі можна зірвати джек-пот в 70 000 монет.

Як грати?

В ігровому автоматі можна дуже швидко почати заробляти великі гроші. Для цього:

 • Вибрати розмір ставки на спін (кнопка Ставка відкриває меню, що випадає);
 • виставити гідність однієї монети (кнопка вартість монети );
 • вибрати число монет для ставки (кнопка Монет ).
 • Запустити гру (кнопка спін).

Переваги гри

Серед величезної кількості слотів ігровий автомат Баттл Стар Галактика стане справжнім сюрпризом, так як в ньому можна відшукати безліч переваг. А саме:

 • Наявність 243 варіантів ліній виплат дозволяє збирати максимальну кількість призів.
 • Дикий символ дарує не тільки вагоме множення ставки на лінії, а й замінює численні символи. А так же дикий символ може заповнювати всю довжину барабана.
 • Скаттер-символ приносить максимальний виграш і запускає 15 фрі-спінів. Дані спини пропонують виграти 70000 монет, так як буде діяти множник три.
 • Наявність трьох режимів гри, які можуть бути запущені в будь-який момент, дає право на використання бонусних опцій. Дані опції прибуткові і цікаві це безкоштовні спини, містичний символ і інші.
 • При тривалій грі можна підвищувати свій ранг і отримувати гідні винагороди.

Підсумок

Неймовірно цікавий ігровий автомат Battlestar Galactica стане приємним подарунком для фанатів відомого серіалу, тому варто зіграти на цьому слоті і забрати максимум грошових виплат. Слот-гра є дуже оригінальною, оскільки в ній є не тільки безліч бонусів, але і можливість підвищувати свій ранг.

Зовнішній вигляд демо слота

Battlestar Galactica

Автор контенту: Маргарита Середа