Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Дракула онлайн

Схожі ігрові автомати:
jack-hammer-2

Опис

draculaІгровий автомат Dracula вироблений командою розробників з шведської компанії НетЕнт, присвячений тематиці самого широко відомого вампіра – графа Дракули. Гра ведеться на сорока активних лініях, які розташовуються випадковим чином на п’яти ігрових барабанах. Учасників слота Dracula очікують класичні обертання з утворенням комбінацій з декількох однакових зображень, безкоштовні обертання, бонусні опції і щедрі нагороди, отримувати які особливо приємно на високоякісно виконаному автоматі Dracula.

Відеослоту характерна присутність анімаційних ефектів, реалізація яких виконана на найвищому рівні, як і інших графічних складових слота. Якісний ігровий автомат Дракула за мотивами легендарної історії про Графа Дракулу. На нашому сайті ви можете грати безкоштовно в онлайн слот Дракула.

Огляд

Управління процесом на ігровому автоматі Dracula здійснюється через спеціальну панель, розташовану в нижній частині інтерфейсу програми. Сам додаток доступний в асортименті багатьох віртуальних ігрових закладів. Так як число ліній є фіксованим, то гравцеві необхідно лише приділити увагу визначенню розмір ставки. Ігровий автомат Dracula повністю русифікований, тому проблем з виставленням виникнути не повинно.

Розмір поточного внеску висвічується в поле ставка, а складається через твір рівня на дост. монета. Рівень визначає кількість жетонів – від одного до дев’яти, а гідність-їх номінал. Для любителів обертань на максимальних лімітах призначена опція макс. ставка, що дозволяє запустити барабани на обертання в один клік миші. У ручному режимі здійснення обертань спини запускаються після натискання на центральну кнопку, розташовану на функціональній панелі.

Як грати

Для переходу в автоматизовану гру використовується опція Автогра, після чого гравець вибирає бажану кількість авто раундів – від 10 до 1000, а також вказує межі, при яких вони будуть достроково припинені (отримання будь-якої нагороди, запуск фріспінів, сумарна виплата перевищує вказано число у відповідному полі або ж скоротилися на заданий раніше показник).

Кілька суміжних кнопок-динамік, ключ призначені для подальшої кастомізації ігрового процесу на слоті Dracula шляхом модифікації звукових ефектів, графіки, використання кнопок на клавіатурі замість віртуальних на ігровому полі, відключення заставки, швидкі обертання і відкриття довідкового вікна. У довідці відображені всі правила, за якими функціонує ігровий автомат Dracula від Netent. В меню Інфо міститься лише усічений, але одночасно ілюстративний варіант довідки з наявними функціями, умовами їх досягнення і таблицею виплат з множниками в залежності від Розмір поточної ставки на панелі налаштувань.

  • Дракула – розширює рядний елемент, здатний займати 1, 2 або 3 вертикальних позиції, одночасно кожна частина символу мається на увазі в якості окремої і оплачується в складі зібраних комбінацій.
  • Дівчина-черговий рядних розширюється символ, оплачується за аналогічними правилами.
  • Червона W-wild, що зустрічається по ходу класичних розіграшів на барабанах під номерами чотири, три і два. Вайлди підміняють відсутній елемент для утворення стандартної комбінації.

Бонусна гра

Бонусний режим на ігровому автоматі Dracula представлений дестью безкоштовними обертаннями. Отримати фріспіни можливо за умови наявності відразу двох розширюються символів – Дракули і дівчата на барабанах 2 і 4. Під час бонусної гри в якості розширюється елемента виступає парочка Дракули і дівчата, що з’являється виключно на середньому вертикальному ряду. Своєю появою закохані додають до решти раундів ще два. Під час безкоштовних фріспінів вайлди не випадають.

Чергова бонусна опція на автоматі Dracula-летюча миша. Граф Дракула, що сидить з лівого боку барабанів періодично перетворюється в зграю кажанів, які обрушуються на ігрові осередки автомата і замінюють довільне число осередків однаковим класичним або диким елементом. У більшості випадків практично повністю замінюється один або два суміжних шару клітин, що в рази примножує шанс на утворення додаткових виплат. Запуск опції Летюча миша відбувається незалежно від підсумків попередніх раундів і можливий лише 1 раз за обертання. Інші особливі опції і раунди на розіграш ризикованої гри на автоматі не передбачені.

Зовнішній вигляд демо слота

slot Drakula

Автор контенту: Маргарита Середа