Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Football Star онлайн


Схожі ігрові автомати:

Lucky-Rabbits
battlestar-galactica
Max Damage
Thunderstruck-II
Girls with Guns
Wasabi-San
Forsaken-Kingdom
Mermaids-Millions
Centre-Court
Терминатор 2
Germinator

Опис

Тремтіть футбольні вболівальники! Компанія Microgaming – лідер з розробки ігрових автоматів, представляє свою нову, якісну роботу – онлайн слот Football Star без реєстрації. Тепер ви можете насолоджуватися улюбленою спортивною розвагою та одночасно покращувати своє матеріальне становище. Призові бонуси тут дуже щедрі! Піти з порожніми кишенями шансів практично немає, але про все по порядку.

Огляд

Почнемо з того, що мультимедійна складова слота вражає. Розробникам вдалося максимально реалістично передати атмосферу, що панує на стадіонах. Навіть якщо ви не фанат цього виду спорту, гляньте на нього під іншим кутом. Крики та промови шанувальників, звук свистка арбітра, музика, під яку танцюють дівчата з групи підтримки, шум, змусять вас змінити свою думку.

Подібного роду опрацювання рідкість для типових “одноруких бандитів”. Щоправда, назвати Football Star типовим буде неправильно. Деякі його нововведення вас приємно здивують та порадують. Одна з таких відмінностей це спрощена система виплат.

Більше немає прив’язки до ліній, суворих комбінацій. Натомість, вас чекають 243 фіксованих поєднань на будь-якій позиції. Намагайтеся зібрати їх на сусідніх секторах, починаючи з першого в ряду зліва направо. Чудова альтернатива!

Зовнішній вигляд демо слота

football_star

На задньому фоні бачимо зображення футбольного поля під час матчу. У світлі софітів, на екрані в центрі розташований барабан із п’ятіркою секторів. Ігрових ліній три, але не поспішайте нарікати на такий мінімум. Вони вас ще здивують своєю продуктивністю.

Пам’ятайте, головна якість, а чи не кількість. По обидва боки від барабанів побачите осередки з цифрами “243”. Натисніть на них і дізнаєтеся про принципи формування виграшних конфігурацій.

Нижня частина емулятора заповнена функціональними клавішами та інформаційними табло. Суть їх ясна і не вимагають пояснень – “Ставка”, “Спін”, “Авто гра”. З їх допомогою ви запрограмуєте основні показники та зможете контролювати надалі. Зверніть увагу на табло “Демо кредити”.

Воно показує суму віртуальних коштів на рахунку у безкоштовному режимі, а “Виграші” відкрито продемонструють ваш талант гермінатора. Простіше кажучи, ваш заробіток! Всі правила та докладну інформацію про слот зібрано в розділі “Перегляд виплат”.

Символи онлайн слота

Як символи очікувано представлені елементи футбольної атрибутики. Футболки різного кольору та професійне взуття, м’яч, плацдарм для ігор – поле, арбітр та красені гравці. Чим важливіший предмет чи персонаж, тим вищий за нього коефіцієнт множення.

Спеціальні знаки – скаттер та дикий, вигідніші. За них отримаєте матеріальний бонус та додаткові можливості. Зображення з написом “Football star” – це Wild. Він замінює собою будь-який знак, збільшуючи кількість призових комбінацій та паралельно ваш дохід.

Винятком є скаттер. Він не підкоряється чарам Wild і діє за своєю схемою. Три, чотири або п’ять м’ячів помножать вашу поточну ставку о 12.50, 125.00 та 625.00 разів відповідно.

Крім цього, активують 15, 20 або 25 безкоштовних спинів із супер можливостями для вас під час їхньої дії. Така щедрість заслуговує на повагу! Гравці, напевно, знайомі досвідченим уболівальникам, нагородять вас множником від сімдесяти десятих до двадцяти п’яти кредитів.

Бонусна гра

Раунд із назвою “Rolling reels” полягає в наступному. Після чергового спина, що приніс вам виграш, елементи, що становлять цю комбінацію, згоряють, а місце, що звільнилося, стають картки з ряду вище. Якщо друзі, що знову прибули, зберуться в ще одну призову групу, ви отримаєте за це заслужені грошові бонуси на рахунок.

Скажімо більше, така послідовність може знову повториться! Здорово! “Striking Wild” – наступна крута функція емулятора. Активується вона випадковим чином у період стандартного сету, перетворюючи всі зображення центральної вертушки на дикі. Сума виграшу при цьому може виявитися колосальною!

Гра на подвоєння

Ризик гри також ніхто не скасовував у відеослоті Футбольні Зірки безкоштовно. Вертушки зупинилися, і ви стали щасливим володарем класного сета? Клацніть для подвоєння ставки і спробуйте удачу прямо зараз! Вам неодмінно пощастить!

Автор контенту: Маргарита Середа