Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Forsaken Kingdom онлайн


Схожі ігрові автомати:

Терминатор 2
Football Star
Рагнарок
Germinator
Wasabi-San
Thunderstruck-II
battlestar-galactica
Hitman
Basketball-Star
Mermaids-Millions

Опис

Існує безліч легенд про неприступні королівства, героїчні лицарські подвиги, які відбувалися на честь коханих. Безкоштовний ігровий автомат Forsaken Kingdom пропонує стати свідком одного із переказів. У ньому розповідається про покинуте королівство і вам доведеться взяти участь у подіях, що відбулися кілька століть тому.

Огляд

Граючи на сайті, ви неодноразово переконаєтесь у майстерності розробників. Компанія Microgaming зуміла вміло поєднати в ігровому автоматі елементи сучасної комп’ютерної графіки з атрибутами минулого часу.

А тих гравців, які запустили Forsaken Kingdom на гроші, порадує обіцяний програмістами відсоток повернення – 96,54% та максимальна сума виплати 40 000 монет. Переконатись у щедрості апарату можна, якщо грати безкоштовно у Покинуте Королівство.

Ігровий автомат Залишене Королівство онлайн – п’ятибарабанний 3D-відеослот, оснащений 20-ма лініями виплат та трьома рядами зображень на екрані. Ставка на лінію коливається в діапазоні 0,01-1 євро, а на одне обертання приймається до 20 євро.

Зовнішній вигляд демо слота

Покинуте королівство

Символи онлайн слота

Набір ігрових опцій включає:

  • спеціальні символи;
  • три рівні бонусної гри;
  • безкоштовні обертання.

Бонусна гра

В гру Залишене Королівство ви можете взяти участь відразу у трьох бонусних рівнях. Додаткова гра «Стіл Долі» запускається в момент, коли буде зібрано всі мечі, а циферблат на кнопці загориться жовтим кольором. Після зупинки стрілки на одному із значень, вам буде нараховано виплату з множником від х5 до х100.

  • Бонусний раунд «Епічна Битва» запускається з появою символу молодого лицаря поруч із зображенням лицаря темних обладунках. У цьому раунді сума виплати визначається випадковим чином, а дізнатися докладніше ви можете, граючи безкоштовно у Forsaken Kingdom.
  • Бонусна гра «Вічна Любов» у демо слоті запускається з появою лицаря поруч із дамою. Нагородою в слоті на гроші є призова виплата, обрана генератором випадкових чисел.
Автор контенту: Маргарита Середа