Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Germinator онлайн


Схожі ігрові автомати:

Thunderstruck-II
Lucky-Rabbits
Viking-Quest
battlestar-galactica
Терминатор 2
Max Damage
Forsaken-Kingdom
Mermaids-Millions
Wasabi-San
Centre-Court
Football Star

Опис

Набридливі бактерії заслуговують лише одного – якнайшвидшого знищення. Якщо ж за справу беруться геймери сумніватися в успішності місії не доводиться. Варто тільки почати грати безкоштовно в Germinator і від шкідливих вірусів не залишиться ні порошинки.

А кожен борець за чистоту отримає на свій рахунок чудові нагороди. Звісно гості клубу можуть запускати слот без реєстрації. І тоді боротьба із жахливими бактеріями розпочнеться прямо тут і зараз.

Огляд

Ігровий автомат Гермінатор отримав ігрове поле з шести рядів та смуг. У вертикальних або горизонтальних рядах формуватимуться комбінації з трьох та більшої кількості зображень вірусів. У цьому випадку бактерії потрібно лопати, отримуючи винагороду.

Germinator мають у своєму розпорядженні цілий набір різнокольорових вірусів. Залежно від розмірів та кольору мікробів змінюється та оплата призових комбінацій. Найбільш дорогі поєднання утворюють найбільші жовті символи, що оплачуються з коефіцієнтом х10.

Запускаючи безкоштовний слот варто пам’ятати про правила:

  • кількість барабанів – 6;
  • кількість ліній – 6;
  • Дикий символ – ні;
  • бонусний символ – є.

Зовнішній вигляд демо слота

Germinator

Символи онлайн слота

Цього разу на геймерів чекає одна з найазартніших пригод. Ігровий автомат Germinator позбавлений знайомих призових ліній чи барабанів. Однак отримувати нагороди слід за кожну комбінацію із трьох символів. Тож грати буде не так уже й складно. До того ж слоти мають і додатковий Бонус, що тільки підвищує азартність пригод.

Бонусна гра

Азартний бонусний раунд онлайн-війни з вірусами кардинально відрізняється від звичних розваг. Гра робить ставку на суперсимвол. Отже, почавши грати безкоштовно в мікроби, головне – знайти лікувальну пігулку.

Символ біло-блакитного таблетки виглядає досить характерно. При цьому лікувальна капсула дозволяє довільно луснути цілу партію вірусів. Запустивши слоти на гроші, варто неодмінно скористатися призовою опцією.

Після того, як лікувальна пігулка лопає вибрані віруси, на їхньому місці з’являються нові. Якщо утворилися додаткові комбінації, гральний автомат Мікроби знову видає нагороди. Боротьба з вірусами відрізняється підвищеною азартністю. Отже, отримувати призи, підтримуючи чистоту на ігровому полі, дуже весело.

Автор контенту: Маргарита Середа