Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Illusionist онлайн


Схожі ігрові автомати:

pharaohs-gold
Bananas-go-Bahamas
columbus-deluxe
The Money Game
Columbus
sharky
sizzling-hot-deluxe
Lucky-Lady-Charm
ultra-hot
Golden-Planet

  Волатильність:   Висока
  Виробник:   Novomatic
  Кількість ліній:   9
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   9000
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/100

Опис

Зайці в циліндрі, білі голуби та інші дива чекають на вас під час представлення досвідченого ілюзіоніста. Дорослий перетворюється на маленьку дитину, потрапляючи подібні заходи, де сміливі фантазії стають реальністю. Сьогодні, окрім спогаду дитинства, ігровий автомат Illusionist безкоштовно подарує вам шанс стати багатшим на кілька сотень, а може й тисяч! Все залежить від вашої удачі та обраної тактики!

Розробники ігрового автомата приготували для вас стандартні п’ять барабанів та дев’ять ліній. Тут вам та іншим користувачам належить творити своє власне, унікальне диво. Не хвилюйтесь, особливих навичок не знадобиться.

Для початку встановіть розмір ставки. Не готові ризикувати, зупиніться у її мінімальному значенні – одиниці, а для любителів полоскотати собі нерви рекомендуємо відразу піти ва-банк і, клацнувши клавішу Bet max, відразу поставити на кінець максимальні дев’ятсот кредитів.

Зауважимо, що така ставка можлива у разі гри на всіх лініях. Вкажіть їх потрібне число кнопками 1,3,5,7,9 Line. Вони та інші функціональні клавіші розташовані на нижній панелі екрана. Для запуску вертушок активуйте кнопку Start/Skip/Take Win. Вона паралельно допоможе забрати виграш чи пропустити хід.

У потрібний момент необхідна функція спрацює автоматично. Вам нічого не потрібно робити. Зручно, правда? Правила гри в ігровий автомат Ілюзіоніст та іншу важливу інформацію знайдете у розділі Paytable. Це велика кнопка у нижньому лівому кутку, не втратите!

Огляд

Щоб збільшити суму необхідно збирати призові комбінації на екрані емулятора. Так само як і в інших ігрових апаратах принцип формування простий – три – п’ять однакових картинок зліва направо, починаючи з першого сектора барабана.

Скаттер не підкоряється цій аксіомі. Він з’являється у будь-якій позиції, але виплати за нього плюсуються до загальних виграшів в ігровому апараті Ілюзіоніст. Якщо в одному ряду одночасно випадає кілька призових конфігурацій, зараховується виключно найцінніша.

І це точно не буде карткова компанія. Карткові знаки найдешевші. За них вдасться отримати від 10 до 150 кредитів – віртуальна грошова валюта. Милий, чарівний кролик у капелюсі-циліндрі приготував множник двісті п’ятдесят. Це вдвічі менше, ніж за голуба світу, що ширяє над ареною з 500 кредитами в лапці. Про спеціальні символи, забезпечені не лише грошовими бонусами, а й додатковими можливостями, розповімо далі.

Зовнішній вигляд

illusionist1

Бонусна гра

Білі рукавички – дикий знак – Wild. Він замінює всі символи слота і підвищує цим кількість зіграних комбінацій, а з’явившись на першому і п’ятому секторі синхронно, запускає п’ятнадцять безкоштовних спинів – Free Spin.

Нічого не вклавши, ви отримуєте халявні дивіденди. Що може бути краще? Для сміливих та ризикованих гермінаторів, які звикли отримувати від гри все, хитрий ілюзіоніст приготував сюрприз – Double сет чи раунд на ризик.

Серед картинок, що з’явилися, відкрийте ту, масть якої, на вашу думку, збігається із загаданою вами заздалегідь. Так, про це треба потурбуватися наперед. Вийде – станете щасливим володарем подвійного виграшу. Програєте – отримаєте стусан від фокусника і підете ні з чим! Таких спроб ви маєте необмежену кількість.

Головне, вони мають закінчуватись вашою перемогою. Все дуже просто! Впевнені, ігровий автомат Фокуснік стане одним із ваших фаворитів. Він, як і гральні автомати жаби, досить зрозумілий для новачків та прибутковий для досвідчених гравців. Оцініть його гідно! Декілька вдалих спинів, щоб розібратися з його пристроєм і справа в капелюсі!

Автор контенту: Маргарита Середа