Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Джек Хаммер 2 онлайн

Схожі ігрові автомати:
dracula

Опис

jack-hammer-2Нічого страшного не повинно статися, навіть у вечірній час, коли стоїть на сторожі досвідчений детектив. Компанія НетЕнт вирішила представити Jack Hammer 2, де потрібно буде розкривати черговий злочин для того, щоб отримати настільки заповітні ігрові бонуси. Ігровий автомат познайомить з найвідомішим детективом, що славиться своїми талантами і можливостями зваблювання прекрасних дівчат.

Користувач не просто зустрітися з головним персонажем на ігровому автоматі, а побачить, як поступово на його очах, на самих символах, розвивається цікавий сюжет. Ігровий автомат Jack Hammer 2 здивує якістю і яскравістю свого графічного оформлення. Також все це буде супроводжуватися музичним рядом.

Геймеру надається шанс подивитися, з чого все починалося на початковому ролику. Гральний автомат має біжучий рядок, з усією необхідною інформацією. На задньому плані Jack Hammer 2 зображено нічне місто, коли всі бандити чекають свого часу. Гра має 5 барабанів і 99 ігрових ліній.

Як грати

Для того, щоб гра пройшла дійсно ефективно, необхідно налаштувати всі параметри на системі управління ігрового автомата. Насамперед потрібно вказати бажаний розмір ставки за допомогою 2 клавіш – level, coin value. Ігрові лінії не піддаються регуляції, так як вони всі беруть участь в побудові виграшних комбінацій. Максимальна ставка виставляється за допомогою одного натискання на max Bet.

Центральна клавіша регулює звичайний режим. Autoplay-автоматичний старт. Info-інформаційний розділ з усією необхідною інформацією по ігровому автомату. Ігровий автомат не буде радувати туром на подвоєння. Користувачеві варто ближче познайомитися з усіма спеціальними символами, так як вони допомагають значно поліпшити ігровий рахунок. Насамперед необхідно знати, що вайлд доповнює успішні комбінації, так як може замінювати інші символи.

Бонусна гра

Бонусний тур на ігровому автоматі відкривається завдяки 3-5 скаттерам. Геймер не тільки отримує до 15 вільних обертань, але також активує додатковий множник х2. Під час бонусного раунду вайлди випадають настільки часто, що ігрові виграші просто капають не перестаючи.

Також уготована опція Sticky Win, під час якої гравець буде збирати на поле виграшні комбінації, які будуть залишатися, і при цьому дається одне безкоштовне обертання. Ігровий автомат Джек Хаммер 2 не просто здивує, а підкорить своїми можливостями.

Зовнішній вигляд демо слота

Jack-Hammer-2-1

Автор контенту: Маргарита Середа