Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Lucky Lady’s Charm онлайн

Схожі ігрові автомати:
Bananas-go-Bahamas
book-of-ra-deluxe
columbus-deluxe
sizzling-hot-deluxe
pharaohs-gold
The Money Game
Columbus
Golden-Planet
book-of-ra

  Волатильність:    Висока
  Виробник:    Novomatic
  Кількість ліній:    9
  Кількість барабанів:    5
  Дикий символ:    Є
  Максимальний множник:    9000
  Фриспіни:    Є
  Скаттер символ:    Є
  Ставка на лінію:    1/100

Опис

У вас є свій особистий талісман на удачу? Напевно знайдеться мила річ, дрібничка, що допомагає знаходити правильні кроки рішення в будь-якій ситуації, вказуючи єдиний правильний шлях і, як магнітом, що приваблює успіх. За умов, що не встигли придбати аксесуар з сенсом, ігровий автомат Lucky Lady’s Charm приготував для вас цілу палітру на вибір. Як думаєте, допоможуть вони вам зрубати великий грошовий куш?

Огляд

Для любителів повеселитися на всю і відбутися гарною посмішкою, замість очікуваної оплати, ми маємо чудову новину. Передбачений творцями слота демо – режим для вас! Ви пройдете основні етапи гри онлайн, дізнаєтесь абсолютно все про ігровий автомат Лакі Леді Шарм і отримаєте безцінний досвід. Зауважте, він потрібен не тільки гравцям-початківцям.

Довгожителі світу азартних розваг часто використовують цей варіант для знайомства з новою іграшкою. Погодьтеся, цілком виправданий та логічний хід. Робити реальні вклади набагато приємніше та безпечніше, знаючи свого супротивника довше двох хвилин. Ви зацікавились?

Тоді не втрачайте вислизаючий час, що дорівнює потенційним мільйонам у вашій кишені! За цим і приходять до гральних закладів! Втім, ви бажаєте просто повеселитися і отримати насолоду від самого процесу, такий формат також підійде.

Зовнішній вигляд демо слота

lucky-ladys-charm

Символи онлайн слота

Карткові знаки виступають скоріше невід’ємним атрибутом подібних гральних автоматів, як в слоті Острів безкоштовно. Вони оцінюються мінімальними множниками – 2-125 кредитів. Тяжка артилерія у вигляді підкови, чотирилистої конюшини та золотої монетки збільшать вашу ставку в 250-400 разів. Щоправда, доведеться постаратися та отримати їх у максимальній кількості – п’ять. Представники тваринного світу – кроляча лапка в компанії сонечка, ощасливлять вас коефіцієнтом множення 2-750.

Чим більше призових комбінацій ви назбираєте, тим серйознішою буде ваша сума на рахунку. Щоб прискорити процес гри в ігровий автомат Леді Удача, зверніть увагу на спеціальні символи. Дикий знак – розкішна, білява відьмочка, замінює будь-який елемент, що бракує, в комбінації, підвищуючи ваш рейтинг успішного гравця.

Магічна куля виступає у ролі скаттера. Він може випасти у будь-якій позиції на екрані та збільшити ваш виграш у п’ятсот разів. Три та більше картинок активують безкоштовні призові спини. Free Spin, так вони називаються в оригінальній версії, порадують вас виграшами, які врешті-решт будуть потроєні! При цьому з вашого боку не потрібно жодних вкладень.

Як грати?

Тепер ви знаєте вартість всіх наявних зображень. Давайте розберемо умови, за яких ви отримаєте заслужену винагороду. Вам необхідно зібрати комбінацію з двох-п’яти однакових картинок на активній лінії у напрямку ліворуч, крім скаттера. Якщо одному ряду випадає кілька призових поєднань, зараховується найцінніше їх.

Усі розрахунки ведуться у кредитах – віртуальній грошовій одиниці. Забули уявити вам плацдарм для дій. Це п’ять барабанів та дев’ять ліній. Кількість барабанів статична, а ось задати бажану кількість ліній ви зможете без проблем. Виберіть потрібну клавішу (1,3,5,7,9 line) на функціональній панелі. Іншим обов’язковим показником є ​​розмір ставки. Вона варіюється від 1 до 200. Вкажіть потрібну цифру кнопкою Bet one/Bet max.

Після цих обов’язкових процедур натискайте Start/Skip/Take win і запускайте вертушки, з благословенням на удачу. Якщо ви не плануєте щось змінювати, запускайте Automatic Start і барабани будуть обертатися автоматично. Всю важливу інформацію ви зможете прочитати у розділі Paytable.

Автор контенту: Маргарита Середа