Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат The Heat онлайн

Схожі ігрові автомати:
игровой автомат Junky Box
Бесплатный Игровой Автомат Обезьянки Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Обезьянки 2 Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Остров Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Гараж Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Sweet Life Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Гном Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Скалолаз Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Лягушки Без Регистрации
Бесплатный Игровой Автомат Lucky Haunter Без Регистрации
игровой автомат Pumpkin Fairy
Бесплатный Игровой Автомат Resident Без Регистрации

Опис

Компанія IgroSoft регулярно випускає якісні та захоплюючі відеослоти, в які справді цікаво пограти. Такі моделі часто потрапляють до ТОП рейтингу. Однією з особливостей цього слота є те, що будь-який неазартний користувач може спробувати запустити емулятор безкоштовно. Гра без грошей – це можливість краще вивчити, що являє собою модель на телефоні або комп’ютері. Огляд також допоможе вам.

Огляд

Симулятор відправить гравця на пляжі. Що ще потрібно у спекотний літній день? Відеогра без завантаження дозволить не тільки помріяти про відпочинок, але також відпочити, граючи в гральні автомати без вкладень. Якщо він раптом не працює, просто перезавантажте сторінку.

До уваги геймерів з’явиться ризик гра, а також бонусна гра. Але і без цього в ігровий автомат Хеат дарує багато цікавого.

Зовнішній вигляд

Ігровий автомат The Heat має привабливий зовнішній вигляд. На екрані у шезлонгу на пляжі відпочивають чоловік та жінка. Вони натякають, що і гравцеві настав час трохи відпочити. Налаштування кількості ліній, а також можливість вибрати автоматичну гру.

Довідка дозволить дізнатись детальну інформацію про модель. Це стосується виплат за комбінації, а також інформації про символи та бонуси. Музичне оформлення навіює бажання відвідати найближчий пляж.
Зовнішній вигляд ігрового автомата The Heat

Символи онлайн слота

Як уже було сказано, ігровий автомат Спека надсилає користувача до пляжу, а це означає, що символи будуть відповідні. Коефіцієнти знаків такі:

  1. Відерце з піском – 2-10;
  2. Підводна маска – 3-20;
  3. Сланці – 5-50;
  4. Надувне коло 10-100;
  5. Келих з мартіні – 20-200;
  6. Пляжний м’яч – 30-500;
  7. Сонцезахисний крем 100-1000;
  8. Вайлд – 200-3000;
  9. Знак Heart – 300-5000.

Бонусна гра

Не обійшлося без бонусів. Можуть випасти два спеціальні знаки: чоловічий та жіночий символ. Якщо один із цих символів випаде, то він збільшить заповнення відповідного індикатора. Для кожного знаку в ігровому клубі є свій індикатор.

Як тільки один із індикаторів буде заповнений, то одразу треба грати зараз у бонусну гру. Коли випаде один із символів, що підсвічуються, то користувач отримає солідний виграш. Як тільки випаде знак «Стоп», то бонусна гра відразу припиняється.

Гра на подвоєння

Як тільки гравцеві посміхнеться успіх – на екрані випаде одна з комбінацій, то далі користувач може спробувати зіграти в ризик – гру. Для цього натисніть спеціальну кнопку. Бути чи не бути – це вибір ігроману.

Коли гравець вирішить зіграти в ризик-гру на гроші в ігровий апарат, йому доведеться боротися проти дилера. Маю натиснути на одну з 4 карт. Якщо номінал картки буде більшим, ніж у картки дилера, весь виграш буде подвоєний. В іншому випадку геймер втратить свій приз в ігровому апараті. Якщо картка дорівнює карті дилера, виграш не змінюється.

Автор контенту: Маргарита Середа