Slots City
Slots City

Новим гравцям 100 000 ₴ +500 Freespins

Pin Up Casino
Pin Up

Стартовий бонус Pin Up: до 10 000 грн та 250 FS.

Slotoking
Slotoking

150% + 125 FS бонус на перші депозити!

Ігровий автомат Thunderstruck 2 онлайн

Схожі ігрові автомати:
Рагнарок
Lucky-Rabbits
Football Star
Basketball-Star
Терминатор 2
Girls with Guns
Forsaken-Kingdom
Germinator
Viking-Quest
Mermaids-Millions
Max Damage

Опис

Історії про всемогутнього Тора відомі багатьом. Цей сильний і навчений життєвим досвідом бог наказував блискавками, захищав слабких і зберігав баланс сил землі. Можливості познайомитися з ним раніше не було, бо бог прибуває до нашої планети лише у виняткових випадках. Але розробники Microgaming знайшли спосіб переміщення до безсмертного героя.

Безкоштовний ігровий автомат Удар блискавки 2 запрошує особисто познайомитися з Тором і спостерігати за способом життя інших богів. Запускайте на сайті демо гру Оглушений Громом 2 та грайте без реєстрації. А потім приступайте до гри на гроші та отримуйте великі винагороди.

Огляд

Ігровий автомат Thunderstruck 2 оснащений п’ятьма барабанами, трьома рядами символів і пропонує 243 варіанти комбінацій, що оплачуються. Крім того, у симуляторі передбачені такі технічні можливості:

  1. багаторівнева бонусна гра;
  2. спеціальні символи;
  3. множники виплат.

Зовнішній вигляд демо слота

Thunderstruck II

Символи та бонуси

Спробуйте грати у ігровий автомат Thunderstruck II, щоб взяти участь в оригінальному бонус-раунді. У будь-який момент може запуститись бонус «Дикий Шторм». У цьому режимі блискавки, що іскряться, у випадковому порядку будуть перетворювати іконки на Вайлди, але можливість отримати фрізпіни зникає.

Бонусний режим «Великий Зал Обертання» складається з чотирьох етапів, він запускається комбінацією з 3-х і більше Скаттерів (молот). Спочатку доступною ставатиме лише перша додаткова гра, але згодом відкриються й інші.

Грати на емуляторі Thunderstruck 2 в бонус-раунді “Валькілія” можна відразу. Вам буде надано 10 фрі-прокруток, під час яких усі зібрані виплати будуть здійснені за п’ятикратним коефіцієнтом.

Бонус «Локи», який активується навіть якщо грати на гроші без вкладень Оглушений Громом 2, лише після п’яти заходів у бонусний режим. 15 фрі-запусків пройдуть за останньою ставкою. Після цього увімкнеться функція «Дика магія» у третьому барабані випаде Вайлд, який перетворить випадкові піктограми «дикі».

Автор контенту: Маргарита Середа