Журі

RUSLANA-

Руслана Лижичко

Голова журі
Україна
Народна артистка України, переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004, володарка премії World Music Awards, співачка, продюсер, музикант, активний громадський діяч.

kolesnichenko-1-min

Тетяна Колесніченко

Україна

засновник та директор 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL, керівник промоушен та продакшен STUDIORAR, президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM. Активно розвиває культурну дипломатію, організувала проєкти між Україною та Китаєм, Німеччиною, США, Великобританією та Балканськими країнами.

fustic

Володимир Фустич

Чорногорія

зірка чорногорського телебачення. Він розпочав професійну діяльність у найвпливовішій щоденній газеті "Vijesti" і продовжив кар'єру на телебаченні та радіо. Володимир - різнобічна творча особистість - також професійно займається живописом. Наразі він ведучий ранкової програми на чорногорському телебаченні та редактор новинної програми на найбільш слуханій радіостанції в регіоні Західних Балкан, Радіо S. 

Звернення Володимира Фустича до учасників 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL:

plakhutnik

Паулє Плахутнік

Словенія

директор Міжнародного Музичного FeNS Фестивалю, який проходить на узбережжі Адріатичного моря в чудовому місті Копер, Словенія. В цьому році фестивалю виповнюється 25 років. Також пан Плахутнік є організатором музичного фестивалю «Мелодії моря та сонця». Паулє – постійний член журі кількох міжнародних вокальних конкурсів, активний і впливовий музичний діяч на Балканах.

Звернення Паулє  Плахутніка до учасників 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL:

zekovic

Момчило Зекович Zeko

Чорногорія

Відомий чорногорський музикант, засновник славнозвісного гурту «Perper», в якому він також грає на бас-гітарі. Композитор і поет, автор багатьох пісень, одна з яких - "Space" – набрала мільйони переглядів в інтернеті і представляла Чорногорію на Євробаченні у Києві у 2017 р. Zeko також популярний блогер і письменник, його нова книга зараз готується до друку.

MARSI

Сокол Марсі

Албанія

Сокол Марсі - відомий албанський композитор, сонграйтер і музичний продюсер, автор багатьох пісень, а також музики для театру і кіно. Сокол - впливовий музичний критик, також він є художнім керівником Симфонічного оркестру Національної албанської телерадіокомпанії RTSH, членом журі багатьох міжнародних фестивалів і директором декількох албанських фестивалів серед яких національний відбір дитячого Євробачення.

20200819_223746

Кужтім Алія

Албанія

директор Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албанія, знаменитий диригент, відомий діяч культури і мистецтва, володар багатьох нагород, серед яких орден «Великий Майстер» від президента Албанії. Засновник більше 40 музичних фестивалів, 34 з яких міжнародні.

kuzevic

Бека Кужевич

Чорногорія

композитор, музикант, сонграйтер. Створив понад 100 композицій з поп-року, дитячої та народної музики, директор культурного центру Рожає, директор Міжнародного фестивалю в Чорногорії «Zlatna pahulja»

askarov

Гочаг Аскеров

Азербайджан

один з небагатьох сучасних азербайджанських співаків, відомих у всьому світі. Він прославився як виконавець мугамов, класичної музики Сходу. Західна преса називає його «Принцом азербайджанського мугама» і «новою іконою мугамного стилю». Він об'їздив з концертами майже всі континенти, виступав на найбільших міжнародних фестивалях традиційної музики в Британії, США, Австралії, Італії, Іспанії, Нідерландах, Швейцарії, Ізраїлі, Китаї. Його сольні диски видавалися відомими західними компаніями, про нього робили спеціальні передачі ЗМІ західних та східних країн. Гочаг Аскеров - єдиний азербайджанський співак, якому випала честь виступати на сцені Королівського Альберт-холу в Лондоні.

ТУРЦИЯ

Мехмет Альпер Казанчиоглу

Туреччина
видатний оперний співак, який виступає на світових оперних сценах, доцент Державної консерваторії Туреччини, що зростив багатьох оперних співаків, які виступають в оперних театрах різних країн, член журі міжнародних вокальних фестивалів.

КАЗАХСТАН

Марат Омаров

Казахстан

відомий казахський співак і композитор, який створив музику до десятків пісень і багатьох кінофільмів, член Всесвітньої Асоціації Композиторів «FIDOF», Лос-Анджелес, очолює Фонд Розвитку Обдарованих дітей, які представляють Казахстан в різних країнах світу. Марат Омаров нагороджений багатьма національними та міжнародними відзнаками, серед яких медаль ООН «Дружби Всесвітньої Співдружності».